czesciskody.pl

Twój ulubiony blog!

Foteliki Avionaut – gwarancja bezpieczeństwa

Wybór i zakup fotelika samochodowego spędza sen z powiek niejednemu rodzicowi. W końcu dokonanie wyboru odpowiedniego modelu to duże wyzwanie i bardzo ważne zadanie, ponieważ chodzi tu o bezpieczeństwo i życie naszych pociech. Czym się kierować przy zakupie? Na co zwracać uwagę? Dlaczego foteliki samochodowe Avionaut to jedne z wiodących na rynku? Dowiedz się więcej i zadbaj o wygodę i bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas jazdy.

Kilka słów o fotelikach samochodowych

Fotelik w samochodzie to nie tylko sposób na uniknięcie mandatu i punktów karnych. To przede wszystkim inwestycja w bezpieczeństwo najmłodszych. Przewożenie dziecka bez fotelika może podczas kolizji skutkować poważnymi urazami ciała, a w najgorszym wypadku nawet śmiercią. Dlatego tak ważny jest zakup fotelika, który przeszedł rygorystyczne testy i spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa.

Polskie prawo stanowi o obowiązku przewożenia dzieci w fotelikach do osiągnięcia 150 cm wzrostu przed ukończeniem pełnoletności. Oczywiście wraz z upływem lat i zmianą wzrostu i wagi dziecka, foteliki należy wymieniać. Firma Avionaut wyróżnia 3 rodzaje fotelików dziecięcych w zależności od wieku, wagi, ale również indywidualnych preferencji:

-dla niemowląt o wadze od 0 do 13kg i wieku od 0 do 12 miesięcy,

-dla maluchów o wadze od 0 do 25kg i dużym zakresie wiekowym – od 6 miesięcy do 4 lat,

-dla starszaków o wadze od 15 do 36kg i wieku od 3,5 aż do 12 lat!

Wyróżnia się 2 metody montażu fotelików dziecięcych:

-przypięcie fotelika z wykorzystaniem standardowych pasów bezpieczeństwa (najprostszy i bardzo popularny sposób montażu. Niemal każdy fotelik samochodowy jest do niego przystosowany),

– na bazie Isofix (bezpieczniejsza i pewniejsza metoda montażu. Charakteryzuje ją także wygoda, ponieważ raz przypięta w samochodzie baza nie wymaga każdorazowego zapinania, jak w przypadku pasów).

Avionaut – jakość, bezpieczeństwo i innowacja

Avionaut to firma znana z bardzo wysokiego nacisku na wszelkie rygorystyczne wymogi w kwestii bezpieczeństwa. Stawia na ciągłe doskonalenie swoich produktów, by móc proponować klientom najwyższą jakość i najnowocześniejsze technologie. Prócz najważniejszej kwestii, jaką jest bezpieczeństwo, Avionaut kładzie też duży nacisk na wygląd produktów oraz troskę o ekologię, przez co oferowane produkty są wykonane z surowców przyjaznych środowisku.

W asortymencie Avionaut znajdują się foteliki, które zdobyły 4 gwiazdki ADAC, jak również przeszły bardzo rygorystyczny Szwedzki Test Plus.

Wszystko to sprawia, że opinie o fotelikach samochodowych Avionaut są bardzo pozytywne i ich popularność wciąż rośnie!

Avionaut Pixel

Avionaut dokonało tego, czego nie udało się dotychczas nikomu innemu- stworzyło fotelik dla niemowląt najlżejszy z możliwych. Avionaut Pixel, bo o nim mowa, waży zaledwie 2,5kg! Nowatorska konstrukcja fotelika i użyte materiały EPP sprawiły, że dzięki swej lekkości, Pixel to idealny towarzysz podróży, jak i spacerów w wózku. To również wygodne nosidełko, które z łatwością wniesiemy niemal wszędzie.

Każdy fotelik samochodowy Avionaut Pixel spełnia (a nawet przekracza!) założenia normy i-Size. Chroni on doskonale kręgosłup oraz głowę dziecka, co potwierdzają testy.

Foteliki samochodowe Avionaut- gdzie kupić?

Sklep internetowy Baby On Tour to miejsce w sieci oferujące tylko wyselekcjonowane i dobrej jakości produkty dla dzieci. Głównym celem sklepu jest sprzedaż fotelików samochodowych, wózków i akcesoriów dla niemowląt. Kompetencje doradców oraz wysokie standardy jakości produktów i jednocześnie przystępne ceny to misja babyontour.pl. Jeśli nie wiesz jaki fotelik wybrać dla swojego dziecka, czym się kierować i jak go idealnie dobrać, skontaktuj się z obsługą sklepu, a fachową pomoc otrzymasz od ręki.

Z uwagi na fakt, iż babyontour.pl sprzedaje tylko wysokiej jakości sprzęty dla dzieci, w ich ofercie nie mogło zabraknąć fotelików Avionaut Pixel:https://babyontour.pl/foteliki/producent-f/avionaut/avionaut-pixel/. Bogata kolorystyka, atrakcyjne ceny oraz dostępność doradców sprawiają, że warto zaopatrzyć się w fotelik dziecięcy właśnie tutaj.

Powiązane artykuły