czesciskody.pl

Twój ulubiony blog!

Samochód dostawczy na minuty – kiedy warto skorzystać z tej opcji?

Samochody dostawcze na minuty szansą na oszczędność czasu i pieniędzy

W każdym większym mieście swoje markety posiadają największe firmy trudniące się w sprzedaży materiałów i akcesoriów budowlanych. Co więcej, podobny trend zaczyna być zauważany również w mniejszych miejscowościach. Taki stan rzeczy spowodowany jest coraz większym zainteresowaniem ludzi tematyką remontów. Coraz więcej samodzielnie kupujemy, remontujemy lub budujemy. Choć dla części z nas omawiane czynności to po prostu hobby lub praca, to wielu decyzje o samodzielnych remontach podejmuje ze względu na pieniądze. Każdy chce po prostu jak najwięcej zaoszczędzić. Do niedawna problemem w tego typu przedsięwzięciach był jednak transport. Bo o ile bardzo łatwo dojechać do marketu, wybrać i kupić potrzebne produkty, to problem często pojawiał się już po wyjściu ze sklepu. Dotyczył on przewiezienia zakupionych rzeczy do domu. Wówczas najlepszym rozwiązaniem było po prostu skorzystanie z firmy transportowej lub kurierskiej, które za odpowiednią opłatą realizowały tego typu zlecenia. Dziś są jednak o wiele łatwiejsze i co ważne bardzo tanie sposoby na to, aby samemu przetransportować zakupione materiały budowlane. Takowym rozwiązaniem są samochody dostawcze na minuty.

Szybko, tanio i przyjemnie

Dostawczak na minuty to jak już się pewnie domyślasz szansa na dodatkową oszczędność czasu i pieniędzy. Firma CityBus jest doskonałym dowodem na to, że można oferować klientom samochody dostawcze na minuty w bardzo atrakcyjnych cenach. Jak to działa? Robiąc duże zakupy w markecie budowlanym, wystarczy posiadać ze sobą telefon komórkowy, pobrać odpowiednią aplikację i gotowe. Dzięki rozbudowanej flocie CityBus oferuje swoje pojazdy w wielu bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, które często znajdują się na parkingach obok popularnych sklepów. Inna opcja to zaplanowanie takiej trasy wcześniej, wynajęcie busa z miejsca blisko domu i dojazd do marketu i powrót nim pod miejsce swojego zamieszkania. Wybór zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Bardzo ważną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że dostawczak na minuty można wynająć dla przykładu spod marketu, dowieźć nim rzeczy pod dom i tam też go zostawić. Nie trzeba robić zatem kursu powrotnego, co tylko zwiększa oszczędność i czasu i pieniędzy.

Omawiana opcja wypożyczenia auta sprawdzi się również w przypadku przeprowadzek. Wszak nie tylko remontami człowiek żyje. I tak w przypadku przeprowadzek, samochody dostawcze na minuty sprawdzą się w sytuacji, w której przenosisz cały swój dobytek lub planujesz przewieźć tylko kanapę. Dla obu opcji tego typu wynajem będzie świetnym rozwiązaniem. Znów w głównej roli występować będą pieniądze, których nie wydasz na firmę przeprowadzkową i ludzi, którzy będą nosić Twoje rzeczy. Czas też odegra tu nie mniej istotną rolę. Decydując się na ofertę firmy CityBus, to Ty jesteś swoim szefem i to Ty decydujesz o godzinach rozpoczęcia i końca przeprowadzki.

Brak zmartwień o przegląd, ubezpieczenie i paliwo

Dostawczak na minuty to pojazd w pełni przystosowany do jazdy. Od momentu, w którym przekręcisz kluczyk w stacyjce, możesz nim spokojnie podróżować. To koleiny bardzo duży plus, bo pozwala on na korzystanie z tego typu pojazdów również w sytuacjach podbramkowych. Świetnym przykładem może być niespodziewana awaria Twojego pojazdu, który zaplanowałeś do przewiezienia wcześniej przygotowanych rzeczy. Takie sytuacje się zdarzają, dlatego dobrze jest mieć pod ręką aplikację i sprawdzić, gdzie w Twojej okolicy czekają na Ciebie samochody dostawcze na minuty od CityBus. Ich przygotowanie do jazdy – pełen bak i komplet potrzebnych dokumentów są ukłonem w Twoją stronę i pozwalają na maksymalną oszczędność czasu. A przecież w momencie, w którym pilnie potrzebujesz wynająć takie auto, to właśnie sprawne załatwienie problemu jest najważniejsze.

Jeżeli więc szukasz auta do przewiezienia materiałów budowlanych, zorganizowania prostej lub skomplikowanej przeprowadzki, lub nagle musisz szybko znaleźć auto zastępcze, to omawiana opcja wynajmu aut jest stworzona z myślą o Tobie!

Powiązane artykuły