czesciskody.pl

Twój ulubiony blog!

Jak opóźnić wytrysk? Najlepsze sposoby

Przedwczesny wytrysk może być efektem mocnego podniecenia lub niewielkiego doświadczenia w sferze seksualnej. Problem jest szczególnie uciążliwy, gdy zarówno mężczyzna, jak i jego partnerka nie mogą osiągnąć przez to pożądanej satysfakcji. Na szczęście istnieją sposoby na to, jak opóźnić wytrysk i przedłużyć czas stosunku. Wyższą kontrolę nad swoim ciałem można osiągnąć bez wychodzenia z domu.

Ćwiczenia na opóźnienie wytrysku

Na to jak opóźnić wytrysk, sposoby są różne. Niektórzy polecają, aby pozbyć się wstydliwego problemu za pomocą ćwiczeń wykonywanych w domu. Przedłużenie stosunku może bowiem nastąpić w efekcie regularnego treningu mięśni Kegla. To między innymi one odpowiadają za moment ejakulacji, a zdolność kontrolowania ich napięcia pomaga nie tylko opóźnić wytrysk, ale także zwiększyć odczuwane doznania.

Zatem jak opóźnić wytrysk ćwiczeniami mięśni Kegla? Kluczowe jest ich zlokalizowanie oraz wyczucie momentu napięcia. Można to zrobić podczas oddawania moczu poprzez wstrzymywanie strumienia. Właśnie w tej chwili czuć mocne spięcie mięśni, których trening opóźni moment wytrysku. Kiedy wyczujesz ich pracę, rozłóż moment ćwiczeń na 2-3 partie dziennie po kilkanaście powtórzeń. W świadomy sposób napinaj, a następnie rozluźniaj mięśnie Kegla. Moment spięcia nie powinien być na początku dłuższy niż 10 sekund, jednak z czasem możesz go wydłużyć. Regularne wykonywanie treningu da stosunkowo szybkie efekty.

Preparaty opóźniające wytrysk

Innym sposobem na opóźnienie wytrysku jest stosowanie przeznaczonych do tego preparatów. Ich działanie polega na obniżeniu wrażliwości penisa, przez co dłużej utrzymuje się on w stanie wzwodu. Następstwem jest przesunięcie momentu wytrysku nawet o kilkadziesiąt minut. Preparaty zwykle mają formę żelu wcieranego w prącie. Wystarczy zastosować je na kilka minut przed stosunkiem, aby aktywować ich działanie. Wybór środków na opóźnienie wytrysku polecany jest zatem w przypadku, gdy partnerzy oczekują natychmiastowych efektów.

Środki są zwykle przebadane dermatologicznie i nie powodują ryzyka dla zdrowia. Niektóre z nich mogą być używane w zastępstwie żeli intymnych. Na przykład preparat Last Longer Gel 150ml żel opóźniający wytrysk u mężczyzn stanowi wygodną alternatywę dla lubrykantu. Dodatkowo można stosować go wspólnie z prezerwatywą. Co ważne, środki na opóźnienie wytrysku nie wpływają na przyjemność doznań – przedłużają czas stosunku i dają większą swobodę mężczyznom, którzy dotąd zmagali się ze wstydliwym kłopotem.

Jak opóźnić wytrysk domowymi sposobami?

Z kłopotliwym problemem można poradzić sobie za pomocą diety. Aby osiągnąć efekt, wystarczy włączyć do jadłospisu składniki zwiększające produkcję testosteronu. Dieta powinna być tym samym bogata w ryby, pełnoziarniste pieczywo, winogrona czy orzechy. Warto sięgać także po afrodyzjaki, czyli między innymi owoce morza. Odpowiednia dieta przełoży się na wyższą sprawność seksualną, jednak nie stanie się tak od razu. Zastosowanie tej metody wymaga cierpliwości oraz systematyczności.

Chcąc wiedzieć, jak opóźnić wytrysk domowym sposobem, można także zerknąć bezpośrednio do sypialni. Wielu poleca, by ze wstydliwym problemem walczyć za pomocą odpowiednich technik stosunku. Chodzi tu zwłaszcza o zróżnicowanie pozycji oraz samych pieszczot. Seks w końcu nie polega wyłącznie na penetracji, a na wielu innych czynnościach. Aby wydłużyć stosunek, można zacząć od stymulacji partnerki. Dobrym sposobem na opóźnienie wytrysku jest także masturbacja przed lub w trakcie gry wstępnej. Dzięki wcześniejszemu rozładowaniu właściwy stosunek będzie trwał dłużej.

Wyższą kontrolę nad wytryskiem można osiągnąć między innymi stosując żel opóźniający wytrysk u mężczyzn lub regularnie wykonując ćwiczenia. Korzystanie z metod przedłużających stosunek pozwala czerpać większą satysfakcję z życia seksualnego. Jednocześnie pomagają one zmierzyć się z problemem bez konieczności wizyty u specjalisty, o ile nie towarzyszą mu inne niepokojące sygnały. Wiedząc, jak opóźnić wytrysk domowymi sposobami, można zapomnieć o szybkim końcu stosunku.

Powiązane artykuły